– Jego siłą twórczość, wyzwaniem zmiana. Kreuj, projektuj, działaj – to Twój czas. Wygraj go. 

Ten tekst już znacie. Jest on kwintesencją tego co znajdziecie pod hasłem Kreator Animator, a zaczniemy od pięknego wczesnego poranka. 

Wyobraź sobie ( co może nie być takie proste ), że budzisz się skoro świt, wstajesz, nie przeklinasz, że czemu tak wcześnie trzeba wstać, jesteś wyspany i pełen energii aby zacząć dzień. Masz kartkę papieru i ołówek. To Twój warsztat pracy. W nim nakreślisz swoje projekty na dzień codzienny. Projekty, pomysły, które można wykorzystać w domu, pracy, szkole, na spacerze, na podwórku, czy w łóżku. 

Taki właśnie obraz będzie przyświecał tej sekcji. Tu będę dzielił się pomysłami jakie udało mi się wdrożyć, jakie zaobserwowałem czy jakie jeszcze są w fazie testowania czy zupełnie nowe, które czekają aby się nimi zająć i wdrożyć. Kreator Animator to także artykuły, strony internetowe, programu, z których korzystam i czerpię energię i inspiracje do działania. 

Modyfikuj, zmieniaj niech pomysły ewaluują w zależności od Twoich potrzeb. Kreatywności można się nauczyć a cytując Joel McHale „kreatywność jest wpisana w nasze DNA. W DNA każdego człowieka”. 

Jeśli Ty rownież chciałbyś się podzielić tym co codziennie siedzi w Twojej głowie i nie odpuszczasz tego tematu po prostu napisz. Warto się dzielić i współpracować. 

Zapraszam.