Zapraszam i zachęcam do współpracy i skorzystania z bogatej oferty warsztatowej oraz spotkań indywidualnych. 

Każdy z warsztatów jest sumą doświadczeń, wiedzy, rozmów, wieloletniej działalności oraz pracy w terenie. Tu nie ma miejsca na tworzenie czegoś na papierze co nie działa a wygląda fajnie. Tu liczy się praktyka. 

Warsztat to nie tylko zapisywanie na flipchart odpowiedzi na pytania jakie zadał prowadzący i powiedzenie kilku słów o sobie. Wiem, że mogłeś spotkać się z takim obrazem. Dziś często każde prawie spotkanie nazywane jest warsztatem ( chyba wtedy lepiej brzmi 🙂 ). 

Dla mnie warsztat to praca oparta na obopólnej wiedzy, na emocjach, na doświadczeniach, konkretnych narzędziach, oraz na odkrywaniu tego co jest nieznane, to konstruktywna krytyka, to budowanie wspólnie planu na przyszłość, to próba zmiany nawyków, iskra, która ma przerodzić się w ogień do działania, to plan jak z punktu A przejść do punktu B. Drogę wybierasz sam!.

Nie ukrywam na warsztatach popracujesz, spocisz się i zostawisz na nich znaczne pokłady energii, jednak chcę abyś po nich miał plan, narzędzia i siłę do dalszego działania, abyś mógł rano powiedzieć sobie mam plan jak wygrać poranek a wygrywając poranek wygram dzień, wygrywając dzień wygram miesiąc a mając wygrany miesiąc wygrałem swój rok. 

ZAPRASZAM 

Warsztat – Zarządzanie sobą w czasie od podstaw. 

Masz wrażenie, że cały czas przyśpieszasz ? Ilość zadań każdego dnia może przytłoczyć tak, że ciężko się podnieść. Dziś jest ciężko, ale czy czasem nie jest tak, że jak trenujesz np: bieganie to jasne na początku przebiegniesz 1 km, super, ale potrenuj miesiąc a będziesz miał już na koncie więcej i więcej kilometrów. Tak jest też z naszymi codziennymi sprawami nie będzie ich mniej, ale mając dobry plan treningowy będziesz coraz lepszy w ich organizowaniu i załatwianiu. Dodaj do tego cele życiowe, które krok po kroku możesz zrealizować. 

Rozłożymy Twój dzień na czynniki pierwsze, otrzymasz konkretne narzędzia jak organizować pracę, jak ją porządkować, jak planować a co najważniejsze nauczysz się z tych narzędzi korzystać. Co ważne od razu możesz wdrożyć to co wypracujemy na warsztacie w życie. Proste ? 

Warsztat – Wiesz działaj, czyli działanie + motywacja + sukces = większa motywacja.

Warsztat przeznaczony dla młodzieży oraz dorosłych, którzy szukają swojej drogi, swoich pasji. Masz już dość jedzenia ciasteczek, masz dość zaczynania wszystkiego jeszcze raz i nie kończenia ? Chcesz coś zmienić ? Chcesz aby Ci się udało ? Masz już tą złość w sobie, że już dość tego ? To dobrze trafiłeś. Wykorzystajmy ją aby zbudować trwałe fundamenty na których postawisz to co tylko zechcesz od piramidy i penhausa do urokliwego wymarzonego domku na drzewie. Ty decydujesz. 

Na warsztacie omówimy krok po kroku plan, zmierzymy się z mitem motywacji oraz wypracujemy nawyki zmiany. Dowiesz się co jest potrzebne aby codziennie iść do przodu. 

Spotkania/sesje indywidualne. 

Ja wiem, że nie ma i nie będzie lepszej osoby niż TY sam aby zmienić coś w swoim życiu, wiem, że masz najlepszą intuicję a Twój głos wewnętrzny mówi Ci co powinieneś zrobić w jakim kierunku pójść aby mieć życie takie jakie chcesz i takie jakie sobie wymarzyłeś. 

Jednak też wiem, że często jest tak, że tego nie robisz, wydaje Ci się, że stoisz w miejscu, patrzysz z zazdrością na postępy innych, obiecujesz sobie, że od jutra zrobisz to i tamto a gdy dzwoni budzik, zawijasz się ze złością w kołdrę i wciskasz kolejną dżemkę. 

Wszystko jest w Twoich rękach, za swoje życie jesteś Ty odpowiedzialny. To czy dalej będziesz dżemkował czy napiszesz do mnie zależy od Ciebie. Czasami jest po prostu tak, że potrzebujemy tego przysłowiowego kopa w tyłek aby ruszyć z miejsca. Podczas spotkania skupimy się na Twojej Vision Board, zajmiemy nawykami, prześledzimy emocje, dokładnie zajmiemy się motywacją, celami i planami życiowymi. Poukładamy puzzle życiowe w jeden spójny system działania, który przetrwa rożne wichury losu. Wytrenujemy Cię na wojownika, że żaden wiatr Cię nie przestawi a gdy nawet się potkniesz to mięśnie będą jak ze stali i nie będzie żadnego siniaka. 

Odważ się napisać. 

e-mail: wieszdzialaj@gmail.com